ponedeljak 07.10.2019.
18:44

Francuski golman se povredio za vikend tokom duela sa Brajtonom.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Doživeli su Totenhem Sparsi težak poraz od Brajtona (0:3), a da stvari budu još gore, u uvodnim minutima meča ostali su i bez kapitena Iga Lorisa.

Francuski reprezentativac je ispustio loptu u četvrtom minutu na gol liniji i dozvolio Mopeju da donese prednost "Galebovima", a tom prilikom je nezgodno pao na ruku, ubrzo je postalo jasno da je povreda veoma ozbiljna.

Lorisu je lekarsko osoblje moralo da da i kiseonik, na nosilima je napustio teren, zamenio ga je Gazaniga, koji je u nastavku u dva navrata kapitulirao.

Nakon utakmice je otkriveno da ipak nije došlo do preloma, što su sjajne vesti, ali je Loris dislocirao lakat i čeka ga duža pauza.

Sparsi su sada otkrili da su izvršene dodatne analize, Lorisu neće biti potrebna operacija, ali se treninzima neće vraćati do kraja godine, što znači da bi najranije u januaru mogli da ga gledamo ponovo među stativama "Pevaca".