18:27

U poslednje tri nedelje, tri puta se menjala situacija na vrhu tabele.

EPA
EPA

Istanbul Bašakšehir je savladao Antalijaspor sa ubedljivih 4:1 i izbio na čelo tabele, a pošto je Galatasaraj kiksnuo na gostovanju u Malatji, aktuelni viceampion Turske je opet lider.

Zanimljivo, Antalija je rano povela u Istanbulu golom Maikona i sa minimalnom prednođću otišla na veliki odmor, ali je u nastavku usledila kanonada fudbalera Bašakšehira.

Epureanu je poravnao na 1:1 početkom drugog poluvremena, a onda u posldnjih deset minuta domaći postižu još tri gola. Rezervisti Kaveči i Erding su bili pravi džokeri pošto su uspeli da se upišu u strelce nedugo pošto su ušli u igru, a tačk na I stavio je Epureanu svojim drugim golom na meču.

Galatasaraj je poražen od Jani Malatjaspora sa 2:1, Pereira i Butaib su u finišu prvog poluvemena otvorili vrata pobede, a doskorašnji lider je u nastavku samo uspeo da ublaži poraz. Ndiaje je postigao počasni gol petaestak minuta pre kraja meča.