Nova pobeda Liona, veče u znaku Memfisa Depaja

nedelja 01.04.2018.
22:59

Večerašnji program u okviru 31. kola francuske Lige 1 kompletiran je utakmicom u Lionu.

EPA-EFE/KATIA CHRISTODOULOU

Poslednji su večeras na scenu izašli fudbaleri Liona i Tuluza, a domaći tim je slavio rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su tokom prvog poluvremena i oba puta strelac je bio Memfis Depaj. On je načeo goste vodećim golom u 23. minutu, a konačnih 2:0 postavio je u finišu prvog poluvremena, iz jedanaesterca.

Trijumf Liona mogao je da bude i ubedljiviji, ali domaći nisu uspeli da iskoriste nekoliko odličnih prilika.

Ovom pobedom Lion se ponovo primakao trećeplasiranom Marseju koji ima dva boda više.

Na prvom mestu daleko je odmakao PSŽ, a drugoplasirani Monako je možda i dostižan s obzirom da ima 66 osvojenih bodova i utakmicu manje.