subota 05.01.2019.
17:31

Verovatno i "najbolja" epizoda do sada.

EPA-EFE/NEIL HALL

Čelsi je u okviru FA kupa dočekao Notingem Forest, a nakon jednog časa igre "Plavci" su došli do dva gola prednosti.

Fabregas je propustio priliku da se u 30. minutu golom oprosti od plavog dresa, kako je promašio penal i sa 0:0 se otišlo na odmor.

U nastavku, Alvaro Morata najpre u 49. minutu postiže gol za 1:0, a onda je u 58. minutu ponovo bacio navijače Čelsija u očaj.

Španac je dobio idealnu loptu sa desne strane, bio je sam pred golom "Šumara" i to na metar udaljenosti, ali je nekako uspeo da prebaci čitav okvir! Istina, bio je u ofsajdu, ali on to u tom trenutku nije mogao da zna, prosto je fascinantno kako je u ovoj situaciji uspeo da prebaci čitav gol.

Iskupio se ubrzo, supertalentovani Hadson-Odoi ga po drugi put na utakmici sjajno pronalazi, a Španac glavom duplira prednost "Plavaca".

Neverovatan promašaj iz 58. minuta pogledajte OVDE.