Notingem prekinuo seriju poraza, da li je Stojke mogao bolje?

• 06. novembar 2016.

• 15:17

Imali su ''Šumari'' sjajnu priliku da konačno upišu tri boda i poprave svoj položaj na tabeli Čempionšipa, ali...

Kako smo i preneli juče, Notingem Forest je u subotu na svom terenu remizirao sa ekipom Kvins Park Rendžersa, bilo je 1:1, a naš reprezentativni golman Vladimir Stojković je ponovo čuvao mrežu Notingema.

Njegov tim je u prvom poluvremenu najpre stekao prednost igrača više, a onda je i poveo u 38. minutu golom Asombalonge.

Međutim, stvari su se u nastavku preokrenule. Prvo je Pereira u razmaku od samo pet minuta zaradio dva nepotrebna žuta kartona, pa je i Notingem ostao sa desetoricom na terenu, a u 85. minutu, posle centrašuta sa leve strane, Sila je udarcem glavom savladao Stojkovića za konačnih 1:1.

Fudbaler gostiju šutirao je u Stojkovićev ugao, ali naš golman ipak nije uspeo da zaustavi ovaj pokušaj.

U lokalnom ''Notingem Postu'', Stojke je ocenjen ''šesticom'', uz komentar da je mogao i bolje da reaguje u situaciji kod prilmljenog gola.

U prilogu su najzanimljivijoi detalji sa ove utakmice.