Njukasl pobedio, navijači opet komentarišu Mitra

subota 21.10.2017.
18:17

Iako je na terenu proveo samo desetak minuta, srpski reprezentativac ponovo izazvao pažnju.

EPA/LINDSEY PARNABY

Ono što nas najviše raduje, to je činjenica da je tu pažnju privukao igrom i da je posle njegovog ulaska Njukasl uspeo da stigne do pobedonosnog gola protiv Kristal Palasa (1:0).

Gol odluke postigao je Merino posle kornera, ali u komentarima posle utakmice dosta pohvala ide na adresu srpskog reprezentativnog napadača.

Mnogi od njih smatraju da bi Rafa Benitez trebalo da ga već u sledećoj utakmici uvrsti u startnu postavu, s obzirom da je danas, po njihovom mišljenju, ostavio bolji utisak u odnosu na Hoselua koji je i ovoga puta bio u ulozi startera.

Bilo je i ranije ovakvih apela, znate već da je popularni Mitar ljubimac navijača Njukasla, ali je španski strateg uglavnom imao drugačije vizije.

Možda se nešto promeni posle današnjeg trijumfa.