• Autor: Lazar Mitrović

• 19. decembar 2015.

• 17:58

Ekipa sa 'Mestaje' produžila agoniju.

'Slepi miševi' su još jednom razočarali svoje navijače, ovoga puta su odigrali nerešeno protiv ekipe Hetafea, rezultatom 2-2.

Novi trener španskog kluba će tako, nakon pobede u 'Kupu kralja',  na prvu pobedu u Primeri morati da sačeka.

Meč nije počeo dobro po 'Slepe miševe', pošto je u 10. minutu Pablo Sarabija doveo goste u vođstvo.

Ipak, fudbaleri Valensije su se vrlo brzo vratili u igru, preko Paka Alkasera, koji je u 15. minutu postigao izjednačujući pogodak.

Radost domaćih navijača trajala je samo 7 minuta, pošto su Madriđani ponovo poveli, ovoga puta preko Lafite.

Puleni Gerija Nevila su napravili još jedan 'kambek', preko Santija Mine, koji je postigao gol samo nakon jednog minuta provedenog na terenu, nakon što je u igru ušao umesto Pabla Pijatija.

U drugom poluvremenu Valensija je imala ternsku inicijativu, ali nije uspela da dođe do pobede.