utorak 30.07.2019.
16:34

Fudbaleri Pari sen Žermena slavili su protiv ekipe Sidneja u okviru priprema za narednu sezonu.

EPA-EFE/Julien de Rosa

Puleni Tomasa Tuhela su na stadionu u Sudžou slavili protiv Sidneja sa 0:3 (0:2).

Poveli su "Sveci" u 37. minutu nakon duplog pasa Mbapea i Bernata, Francuz je postigao efektan pogodak za 1:0.

Samo šest minuta kasnije, Kavani prihvata odbitak u kaznenom prostoru rivala i smešta loptu iza leđa golmana Sidneja za 2:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi konačan rezultat na sjajan način u 89. minutu postavio mladi Gučlu.

PSŽ je prethodno na pripremama savladao Dinamo Drezden (6:1), remizirao sa Nirnbergom (1:1), dok su nakon penala izgubili od Intera (1:1).

PSŽ: Trap, Menije, Kerer, Dijalo, Bernat, Erera, Kuasi, Draksler, Sarabija, Kavani, Mbape

Igrali su još: Aučiče, Baker, Dagba, Gučlu, Eman Ardaj, Hese, Kurzava, Nsoki, Tufiki i Zagre

Sidnej: Redmejn, Grent, van der Sag, Mekgauan, King, Kaseres, Retre, Baumjohan, Ninković, Barbarouzes, Le Fondre

Igrali su još: Bratan, Hjuard-Beli, Ivanović, Svibel i Tig