Nikolićeva Olimpija sve bliža tituli, Mire Radović opet pogodio!

• 02. april 2016.

• 19:13

Bivši trener i bivši fudbaler Partizana sjajno napreduju sa ljubljanskom Olimpijom ovog proleća u pohodu ka šampionskoj tituli u Sloveniji.

U Sloveniji se ovog vikenda igra 27. kolo tamošnjeg šampionata, a vodeća Olimpija ostvarila je novu pobedu, i to na gostovanju ekipi Krke, rezultatom 2:0.

Trijumf ekipe Marka Nikolića najavio je bivši fudbaler Partizana i poljske Legije Miroslav Radović, koji je u 21. minutu započeo odličnu akciju svog tima, a potom je na najbolji način i realizovao - 0:1.

Tim rezultatom okončano je prvo poluvreme, a u drugom je pobedu Olimpije potvrdio Blesing Eleke, pogotkom posle kornera u 60. minutu meča - 0:2.

Ovom pobedom Olimpija je zadržala četiri boda više na tabeli u odnosu na drugoplasirani Maribor.