14:25

Čudesni Argentinac sinoć na 'Nou Kampu' učinio nešto što nije niko u istoriji španskog fudbala.

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

O čemu se radi?

Leo Mesi je prvi igrač koji je postigao dva gola na prvom meču u sezoni u Primeri četiri godine za redom!

Repereznativac Argentine je dva puta zatresao mrežu Elćea na otvaranju sezone, oba gola postigao je u svom stilu, bio nerešiva enigma za protivničku odbranu,a gostima nije pomoglo ni to što su od finiša prvog poluvremena imali čoveka više na terenu.

Spain Soccer La Liga

Mesi je načeo Elće minut pre crvenog kartona Maskerana, sudbinu gostiju zapečatio je na nešto manje od pola sata pre kraja meča za konačnih 3:0.

Najbolji strelac u istoriji Barse do ovog trenutka postigao je 356 golova. U najboljim je godinama, tek su mu 27....