Nikada ne biste pogodili rezultat u Minhenu - Bajern pao na peto mesto!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 06. oktobar 2018.

• 20:22

Ekipa Bajerna iz Minhena nije uspela da osvoji niti jedan bod na svom terenu danas.

Loša forma Bajerna iz Minhena.

Četvrtu utakmicu uzastopno su bez pobede, nakon nerešenog rezultata protiv Augsburga i poraza od Herte, igrali su nerešeno sa Ajaksom u Ligi šampiona, a danas novi poraz i to na "Alijanc areni".

Bajern je poražen od Borusije Menhengladbah sa 0:3 (0:2) i sada je pao na peto mesto, a postoji mogućnost da kolo završi na šestom mestu.

Plea je doveo goste u prednost posle deset minuta igre, odlično je šutirao sa 20 metara u sam ugao, Manuel Nojer nije uspeo ništa da uradi u ovom slučaju.

Samo šest minuta kasnije, Hofman krade loptu duboko na polovini Bajerna iz Minhena, dodaje do Štindla koji bez problema vara Nojera za velikih 0:2.

Bajern je nakon toga bio bolji tim, napadali su, imali posed, šuteve, ali lopta nije zatresla mrežu gostiju do samog kraja utakmice. Roben i Levandovski su imali velike šanse, ali je Zomer bio jedan od igrača utakmice danas.

Šlag na tortu Borusiji stavlja Herman koji u 88. minutu postavlja konačnih 0:3!