ponedeljak 03.12.2018.
23:05

Baskijci doživeli novi poraz.

EPA-EFE/LUIS TEJIDO

Fudbaleri Atletik Bilbaa poraženi su na gostovanju u Valensiji ekipi Levantea, domaćin je slavio sa ubedljivih 3:0 (1:0).

Poveli su fudbaleri Levantea u četvrtom minutu nadoknade prvog dela igre, kada je mrežu gostiju zatresao Čema.

U nastavku, nakon 15ak minuta igre, 2:0, ovoga puta strelac Kampanja.

Samo 10 minuta kasnije, novi šok za Baskijce, Rođer na asistenciju Kampanje postiže gol i povećava prednost Levantea na 3:0.

Sve sumnje je u 73. minutu otklonio štoper Atletik Bilbaa Nolaskoain, kako je zaradio direktan crveni karton.

Levante je skočio na visoko šesto mesto sa 21 bodom, dok je Bilbao prvi ispod crte sa samo 11 bodova iz 14 kola.