četvrtak 06.12.2018.
16:24

Mogli bi na piće da povedu i Džoša Marfija iz Kardifa.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Sinoć je kompletirano 15. kolo Premijer lige, a poslednje minute utakmice između Totenhema i Sautemptona pažljivo je pratio jedan čovek.

Naime, neimenovani "srećnik" iz Engleske je odigrao tiket na 30 funti da će svaki tim u pomenutom kolu uspeti da pronađe put do protivničke mreže.

I zahvaljujući Čarliju Ostinu, napadaču Sotona, to se i dogodilo.

Igrao se poslednji minut susreta na "Vembliju", Sparsi su već obezbedili trijumf kako su imali tri gola prednosti, ali je tik pred poslednji sudijski zvižduk Ostin postigao gol utehe za "Svece" i tako postavio konačnih 3:1.

Njegovim golom prošao je i pomenuti tiket, svi timovi Premijer lige su se u 15. kolu upisali.

Momak koji je stavio 30 funti na to da će na svakoj utakmici pasti "gol-gol", zaradio je neverovatnih 14,481 funtu, što je oko 16,240 evra.

Mogao bi makar da plati piće Ostinu, ali i Džošu Marfiju, koji je postigao jedini gol za Kardif u nadoknadi susreta protiv Vest Hema, "Čekićari" su poput Totenhema u tom trenutku takođe imali tri gola prednosti.

U nastavku pogledajte i kako je još jedan Englez "opljačkao" kladionicu tipovanjem na meč 15. kola Premijer lige.