Nije greška, Real primio SEDAM KOMADA u "Madrilenju"!

Autor: Vladimir Stojanović
subota 27.07.2019.
09:01

Rezultat iz Njujorka zvuči neverovatno, videli smo neverovatan meč, za Zidana udarac koji će pamtiti, bez obzira što je prijateljski meč u pitanju!

EPA-EFE/JUSTIN LANE

Ovakav "Madrilenjo" nije odigran nikad. Atletiko je razneo Real u prijateljskom meču u Njujorku, završio je 7:3.

Heroj je Dijego Košta, dao je četiri gola i naravno, bio isključen nakon opšte tuče u drugom poluvremenu. U prvom su "Jorgandžije" odigrale meč iz snova, bilo je 4:0 nakon 20 minuta, 5:0 do poluvremena. Žooa Feliks je postigao debitantski gol za novi tim, imao i dve asistencije.

U nastavku i šesti gol za Atletiko, ponovo Košta, zatim je razmenio udarce sa Karvahalom glavom, bilo je i pljuvačke obojica su morala u svlačionicu.

Do kraja, bilo je 7:1 za Simeoneov tim, da bi Benzema i Havi Ernandez ublažili malo poraz u finišu.

Ipak, Real je delovao kao razbijena vojska, Zidan nepomičnog izraza lica, težak udarac i pokazatelj da stvari ne idu u dobrom pravcu.

Jović je opet počeo meč, Benzema ga je zamenio nakon pola sata, Bejl je posle sat vremena ušao u igru, verovatno njegova poslednja utakmica za Real.

Na kraju gorak ukus poraza za "Los Blankose", fantastično poluvreme Atletika, Košta u neverovatnoj formi, ali njegov temperament je nemoguće obuzdati.

Iako prijateljski meč, bio je to samo na papiru, dugo će ga pamtiti i jedni i drugi.

47 Komentara

CrVeNa ZvEzDa Bg
Saturday, 27.07.2019
20:59

Navas zaustavio Atletiko na "samo" 7 postignutih golova. Pocetak kraja jedne odlicne generacije blankosa.

GoHardV3
14:45

Primao je 6 od Sitija, gubio od Rome i Intera, Junajted svaku pobedi i na kraju nista ne osvoji, vise me brine sto Nacho, Bale i Marselo nisu prodati.

Branislav Kokora
14:12

Mogao je Atletiko, komotno, i 10 komada da zabije!!

Hala RM
14:00

Uh, dobro smo prošli što nismo primili još toliko sa obzirom koliko zicera su promašili fudbaleri Atletika. I da nismo dali ova 3 gola (što nikada nije lako) opet ovo za mene nije sramota (sramota je krasti, a to nam se nažalost često dešavalo) - fudbal je to, čestitamo protivniku i idemo dalje. Treba biti objektivan pa primetiti da je Atletiko neverovatno dobro igrao (nisam ih nikada video u boljem izdanju od noćašnjeg prvog poluvremena) i da smo mi bili loši upravo zbog toga, a ne da su oni bili dobri jer smo mi bili loši. Skoro sam siguran da sa ovakvom igrom Atletika ne bi ni Barsa mnogo bolje prošla.

El Clásico leyendas
13:09

Hazard i Vinicius izuzetno beskorisni igraci , plus rupa od golmana Kurtoa.

13:09

Zidan VS Simeone dosada: 8 utakmica , 2 pobede Zidana (2 x po 3-0), 2 pobede Simeonea (1-0 i 2-1), 4 remija (3x po 1-1 i 0-0)

A.C.M.
Monday, 29.07.2019
00:41

Fantasticno, al' zato pre Zidana Real Madrid vs Atletico Madrid: 85 pobeda Reala, 39 pobeda Atletika i 34 neresene utakmice. Vidnog li napretka. :D

A.C.M.
20:30

Niko prika Dalibore ne kuca takve nebuloze.

14:45

cekaj prika KLuzmanovicu. odmori malo , ima ovde i drugih a ti samo se na mene kacis.

Badr Hari
12:44

Hahaha, e tako Musa dere jarca... a najlepše je što su mogli da prime još toliko i što su Kurtoa i Navas bili najbolji igrači Reala. Nije smeo Cholo ovo da uradi Zidanu, ipak je magic ZiZu najbolji trener na planeti... bar tako tvrde kraljevska dečica, a mi im naravno verujemo. :D:D:D

Paul Kersey
12:30

A kakav je trener Zidan...a kakva je igračina Jović... Hahahahaha!

Mani2
12:23

Ma daj, prijateljska u Newyorku.Naravno da je moralo biti 10golova za potpuni uzitak Amera i za debelu zaradu.Eto kako se sve steluje u fudbalu.Ovaj rezultat u fudbalskoj istoriji ne postoji osim na PS.

NikkiCFC
12:18

Jos jednom cu pitati odakle Zidanu profi licenca?

El Clásico
00:30

Potpisali mu mi kraljevska dečica (dok sam još bio kraljevsko detence) i dali mu sertigikat najboljeg trenera na planeti. :D

svojnasvome
11:49

Xaxaxa neka su ih napunili, xaxaxa....to sto je real u spaniji je fk zvezdana u srbiji ...Luka morao si malo da omireses pravu skolu fudbala da bi bio najveci....nisi I to je greska

Capitano
14:05

Mi kao nismo znali da je Real najveci klub u Spaniji a Zvezda u Srbiji, pa ti morao da nam pojasnis...

remedyynwa
11:20

Cepanje na proste cinioce. I da Javor igra prijateljsku utakmicu 7 komada je mnogo.

bebel
11:08

Diego Costa je meni kralj, četiri gola i crveni karton! S njim nikad nije dosadno.

Paul Kersey
12:32

Najlepše ga je gledati upravo protiv Reala i kako Ramos ne sme svoje prljave trikove da pokuša na njemu jer bi se debelo opekao.😂

ViniciusJR
11:00

Jesu pripreme, ali je vidljivo ono od prosle sezone, ne funkcionisu kao tim, i zato je trebala rekonstrukcija, ali totalna, u svim linijama tima. Odbranu prakticno nista uradio nije, zadrzao iste ljude, koji igraju na nivou 2.lige. Trebalo je to da se osvjezi, da se svakako proda Naco, pa mozda i Varan ili Marselo, i dovesti im dostojne zamjene. Sredina, Kros ce i ove sezone biti samo posmatrac na sredini, koji ce biti minimalno koristan i vec od oktobra ce pricati da je na izlaznim vratima. A sad sa povredom Asensija, on pojma nema ko ce ga mijenjati. I ono glavno, mislim da Zizu uopste nema ideju koju formaciju da igra sa ovim timom. Moraju da igraju Kros i Modric, mora Hazard i mora njegov miljenik Benzo.

RealisticChelseaFan
12:39

Eto koliko je Ronaldo znacio. Nisu u pitanju samo 50 golova po sezoni, nego on svojom radnom etikom i zeljom da bude najbolji cini i svoje saigrace boljim. Igraci su izgubili ogroman mentalni boost odlaskom Ronalda.

Badr Hari
13:06

Nemoj tako, ipak je magic ZiZu najveći. Uostalom to su potvrdili Čakir, Kujpers, Klatenburg, Rocchi, Kassai, Oliver i mnogi drugi. :D

sloba89
10:16

Propade Luka kao sto sam i mislio,cim sam video da je presao u Real. Sada ce da izmisle kako je povredjen,pa ce da ide na pozajmicu ili jos gore u B tim reala.

Amar Zornic
10:12

Rezultat ne odlikava pravo stanje na terenu , istina je da je Atletiko morao bar jos 5 komada da uvali po sansama xD

Paul Kersey
12:33

Pa i uvalio bi ali su ubacili kadete😂

Jazzblues
09:57

Sta ti je falilo u Chelsea,g-ne Kurtoa!?

10:38

Kurtoa rupetina,jedan od golmana sa najgorim postavljanjem sto sam video,a nazovi elitni golman,taj kipi moze samo rukavice da nosi nista vise,Navas je za njega golmancina....