nedelja 27.05.2018.
10:14

Trijumf Paunovićevog Čikaga uz majstoriju Aleksandra Kataija.

chicago-fire.com

Fudbaleri Čikago Fajra savladali su Orlando u gostima rezultatom 2:1 (1:1) i tako uhvatili priključak za ekipama iz sredine tabele Istočne konferencije.

Tim Veljka Paunovića slavio je golovima Aleksandra Kataija i Alana Gordona, a u samoj završnici gosti su imali i igrača manje usled isključenja Mohameda Adamsa.

Najlepši detalj na utakmici viđen je u 13. minutu prvog dela igre, nakon slobodnog udarca koji je u stilu Dejvida Bekama izveo Aleksandar Katai.

Bivši fudbaler Vojvodine i Crvene zvezde postigao je prelep gol i doveo svoj tim u vođstvo, a domaćin je petnaest minuta kasnije izjednačio preko Igite.

Trijumf Čikagu doneo je Alan Gordon u 82. minutu nakon asistencije Bastijana Švajnštajgera.

Čikago sada ima 14 bodova i zauzima osmo mesto na tabeli Istočne konferencije, dok Orlando ima pet bodova više i trenutno je na petoj poziciji.