Nica ispustila pobedu u poslednjim sekundama

nedelja 19.11.2017.
16:54

Fudbaleri Nice vodili su od prvog poluvremena, ali su bez celog plena ostali u sudijskoj nadoknadi.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Kaen je u 13. kolu francuske Lige 1 dočekao Nicu, a na krajususreta nije bilo pobednika, meč je okončan rezultatom 1:1(0:1).

Gosti su poveli u 40. minutu, Plea je proigrao Lis Melua, a ovaj jepogodio mrežu Kaena za 0:1.

U nastavku, velika prilika za Kaen, igrao se 65. minut kada jeglavni arbitar pokazao na kreč, ali je hrvatski internacionalacIvan Santini promašio jedanaestearc.

Ipak, domaćin dolazi do boda, Rodelin postiže gol u trećem minutusudijske nadoknade za konačnih 1:1.

Kaen je šesti sa 19 bodova, dok je Nica, koja se minule sezoneravnopravno nosila sa Monakom i Pari sen Žermenom u borbi zatitulu, sada nalazi na 16. mestu sa 14 osvojenih bodova nakon 13kola.