Nica ispustila pobedu u poslednjim sekundama

• Autor: Nikola Miloradović

• 19. novembar 2017.

• 16:54

Fudbaleri Nice vodili su od prvog poluvremena, ali su bez celog plena ostali u sudijskoj nadoknadi.

Kaen je u 13. kolu francuske Lige 1 dočekao Nicu, a na kraju susreta nije bilo pobednika, meč je okončan rezultatom 1:1 (0:1).

Gosti su poveli u 40. minutu, Plea je proigrao Lis Melua, a ovaj je pogodio mrežu Kaena za 0:1.

U nastavku, velika prilika za Kaen, igrao se 65. minut kada je glavni arbitar pokazao na kreč, ali je hrvatski internacionalac Ivan Santini promašio jedanaestearc.

Ipak, domaćin dolazi do boda, Rodelin postiže gol u trećem minutu sudijske nadoknade za konačnih 1:1.

Kaen je šesti sa 19 bodova, dok je Nica, koja se minule sezone ravnopravno nosila sa Monakom i Pari sen Žermenom u borbi za titulu, sada nalazi na 16. mestu sa 14 osvojenih bodova nakon 13 kola.