Nica i Lil nastavili serije bez poraza, PSŽ dobio društvo na vrhu

nedelja 25.10.2020.
19:09

Nije bilo pobednika u njihovom večerašnjem duelu.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Osmo kolo francuske Lige 1, između Nice i Lila završeno je nerešenim rezultatom 1:1.

Lil je tako i posle osam mečeva bez ijednog poraza, a Nica je vezala četvrti meč bez poraza, uz po dva trijumfa i dva remija.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a početkom drugog Nica je povela golom Dolberga u 50. minutu.

Samo osam minuta je potrajalo vođstvo domaćih, a onda je Burak Jilmaz na asistenciju Arauha doneo izjednačenje, ispostavilo se i bod ekipi Lila u ovom susretu.

Do kraja, Nica je mogla do pobede preko Tirama posle centaršuta iz slobodnog udarca, ali njegov šut nije bio precizan.

Lil se ovim bodom izjednačio sa PSŽ-om na vrhu tabele, i jedni i drugi imaju po 18 bodova, a Nica je na petoj poziciji sa 14 osvojenih bodova.