Ni VAR ne važi u Italiji!

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 02.12.2018.
21:50

Izgleda da je sistem koji bi trebalo da pomogne sudiji zatajio večeras na Olimpiku.

Epa/Simone Venezia

U derbiju 14. kola italijanske Serije A između Rome i Intera trenutno se igra drugo poluvreme, a rezultat je 1:1.

Poveli su "Neroazuri" golom Keite Baldea u 37. minutu, da bi Čengiz Under sjajnim golom poravnao stanje u 51. minutu.

Ipak, veliku pažnju javnosti privuklo je nešto što se desilo neposredno pre vodećeg gola Intera.

Zaniolo se našao u šesnaestercu milanske ekipe i bio oboren od strane D'Ambrozija, a sudija Đanluka Roki nije ni razmatrao mogućnost da pregleda VAR snimak kako bi doneo odluku.