Neverovatna završnica, Krasnodar do pobede u fantastičnom meču!

četvrtak 10.08.2017.
20:55

Ekipa koja je protivnik Crvene zvezde u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope je danas slavila na teškom gostovanju i tako stigla do trećeg mesta na tabeli.

EPA/BERND THISSEN

Krasnodar je danas uspeo da stigne do pobede na gostovanju Ahmatu Groznom, nekadašnjem Tereku.

Na kraju je rezultat bio 2:3, a nakon prvog poluvremena nije bilo golova.

Martinovič, štoper Krasnodara, je uspeo da u 53. minutu savlada golmana domaćih nakon prekida, da bi Silva Lima izjednačio rezultat u 73. minutu meča.

Ipak, Klaeson donosi prednost gostima u 76. minutu meča, da bi u nadoknadi meča izjednačenje domaćinu doneo Švec.

Nije to bio kraj, samo dva minuta kasnije, nešto pre poslednjeg sudijskog zvižduka, Ignjatijev je pogodio za 2:3 i veliku radost gostiju.

Krasnodaru je ovo bilo poslednje gostovanje pred utakmicu sa Crvenom zvezdom, naredni meč igraju na svom terenu protiv Amkara 13. avgusta, da bi Crvena zvezda gostovala na nekih 150 kilometara od Crnog mora 17. avgusta.

Srpski internacionalac Mihailo Ristić nije igrao na današnjem meču, posmatrao ga je sa klupe za rezerve.

Inače, nakon kompletnog petog kola, Krasnodar je na 3. mestu ruskog šampionata sa 10 osvojenih bodova.