Nesuđeno Partizanovo pojačanje - tragičar na debiju u novom klubu! Srbi se radovali!

godset.no
godset.no

Ove zime su brojni ljubitelji fudbala u Srbiji upoznati sa kvalitetima ofanzivnog veziste Tokmaka Nguena, koji je bio velika želja Partizana tokom prelaznog roka.

Ali, crno-beli nisu uspeli da se dogovore oko obeštećenja sa norveškim Stromsgodsetom, pa je Nguen umesto u Partizanu završio u mađarskom Ferencvarošu.

On je sinoć debitovao u ekipi aktuelnog lidera šampionata Mađarske, odigrao je 15 minuta na gostovanju Ujpeštu, ali nije uspeo da se proslavi. A mogao je...

Ferencvaroš je, naime, poveo već u 11. minutu golom Varge, a Tokmak Nguen je upravo Vargu zamenio u 76. minutu meča.

Kao što možete da vidite u prilogu, Nguen je imao lepu priliku da u samom finišu meča duplira prednost svog tima i osigura pobedu, ali je njegov šut sa ivice kaznenog prostora zaustavio golman domaćeg tima.

Kazna za ovu neiskorišćenu priliku stigla je u nadoknadi vremena, kada je ekipa Ujpešta golom Simona došla do izjednačenja - 1:1.

Za Ujpešt, koji sa klupe vodi Nebojša Vignjević, svih 90 minuta je odigrao bivši bek Partizana Branko Pauljević, a na klupi je bio rezervni golman Filip Pajović.