nedelja 25.02.2018.
14:51

Da li je moguće šta on sve radi ove sezone?

EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Kristal Palasa rezultatom 1:0 (0:0) u 28. kolu Premijer lige.

Po ko zna  koji put, heroj Totenhema bio je Hari Kejn koji je u 89. minutu pogodio za pobedu Sparsa.

Totenhem je dominirao, stvarao šanse, ali gosti nisu imali ni sreće ni znanja, sve do samog finiša utakmice.

U prvom poluvremenu, Totenhem je imao jednu stotpostotnu šansi i pravo je čudo da Hari Kejn nije savladao Henesija u situaciji jedan na jedan.

U drugom delu igre, Totenhem je imao nekoliko zicera, Kejn se ponovo obrukao sa pet metara je nekako šutirao pored stative.

Poketino je u igru uveo Lukasa Mouru i Sona, krenuo na sve ili ništa i u poslednjih 15 minuta igrao "viktorije".

Serž Orije je bio najveći tragičar, prvo je nekoliko auta izveo nepravilno pa je sudija morao da oduzme loptu gostima, a potom je i promašio najveću šansu.

Ben Dejvis je centrirao, Orije je ostao sam na drugoj stativi, ali je promašio celu loptu, pa i prazan gol.

Ipak, kao i uvek, kada je najteže, Hari Kejn je u 89. minutu posle kornera Kristijana Eriksena glavom matirao Henesija za 0:1.

Totenhem sada ima bod manje od Mančester junajteda koji od 15.05 dočekuje Čelsi. Kristal Palas ima isti broj bodova kao i Svonsi koji je prvi ispod crte.