Nešto novo od Reala, mladić ih vratio na pobedničke staze!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 23. septembar 2017.

• 18:06

Momak po imenu Dani Sebaljos rešio je danas pitanje pobednika protiv Alavesa.

Zinedin Zidan je danas rešio da malo kombinuje nakon veoma lošeg rezultata protiv Betisa i poraza u prethodnom kolu od 1:0 na Santjago Bernabeu.

Danas je ekipa Real Madrida igrala protiv Alavesa koji je po prvi put sa klupe predvodio De Bjazi, a bez nekoliko standardnih prvotimaca "Galaktikosi" su slavili sa 1:2.

Dani Sebaljos je pravi junak, momak koji je letos stigao iz Betisa i koji je na Evropskom prvenstvu za mlade bio proglašen za najboljeg fudbalera.

Vezista je postigao gol već u 10. minutu meča, bio je to sjajan pogodak sa oko 20 metara od gola.

Ipak, domaći stižu do izjednačenja, igrao se 40. minut kada je Munir poslao loptu u šesnaesterac, a Manu Garsija je glavom na fantastičan način udario loptu i poslao je u gol iza Kejlora Navasa za 1:1.

Dani Sebaljos nije stao ni nakon ovog gola, uspeo je da u 43. minutu vrati prednost Real Madridu nakon veoma loše intervencije golmana domaćih Pačeka.

U nastavku je bilo par šansi na obe strane, Isko i Ramos su propustili po jednu za Real Madrid, na drugoj strani Alfonso je bio veoma blizu da postigne pogodak, ali promene rezultata nije bilo.