15:54

Prijateljski meč završen bez pobednika.

EPA-EFE/WALLACE WOON

Nigerija brzo povela, ali je Kazemiro doneo nerešen ishod svom timu 1:1.

Afrička reprezentacija je bolje započela meč, prvu priliku beleži Osimen, ali Ederson je bio spreman.

Ubrzo je van terena morao Nejmar zbog povrede, fudbalera PSŽ-a je zamenio Kutinjo več na samom početku utakmice.

Brazilci su svoju najbolju priliku imali preko Žezusa, ali Nigerija ipak stiže do vođstva deset minuta pre odlaska na pauzu. Džo Aribo je napravio pravi slalom i doneo vođstvo svojoj reprezentaciji u 35. minutu.

Ipak vođstvo je trajalo kratko, po povratku sa pauze Kazemiro koristi odbitak i upisuje Brazil na semafor, 48. minut 1:1.

Do kraja meča Brazil je dominirao terenom, ali svoje šanse nisu uspeli da iskoriste Žezus, Kazemiro koji pogađa okvir gola a zatim i Rišarlison i Kutinjo, tako da ostaje rezultat iz 48. minuta.