Neprofesionalizam Gabigola, da li je ovo njegov kraj u Interu?

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 04. april 2017.

• 10:24

Gabriel Barbosa, poznatiji kao Gabigol, napravio je veliku glupost tokom utakmice sa Sampdorijom.

Problemi u Interu se nastavljaju, taman kada se sve zataškalo dobrim rezultatima.

Juče je ekipa poražena od Sampdorije na svom terenu rezultatom 1:2, iako su vodili nakon prvih 45 minuta igre.

Inter nije igrao dobro, u napadu nisu imali previše rešenja, a i kada su stizali do šansi, nisu ih koristili.

Zbog toga, Gabigol je očekivao da bude ubačen u igru, ali se to nije desilo, Pioli se odlučio na druge fudbalere, što je razbesnelo mladog brazilskog fudbalera.

Žoao Mario je ušao umesto Ivana Perišića nakon penala Galjardinija za 2:1 u 85. minutu, bila je to poslednja izmena Stefana Piolija.

Gabigol, koji se zagrevao, je reagovao totalno neprofesionalno, šutnuo je bocu sa vodom, nije krio ljutnju niti jednog trenutka.

Iako je stigao za 30 miliona ove sezone, Gabigol je odigrao samo 83 minuta u Seriji A, pa se postavlja pitanje: