• 19:56

Pobeda Intera, poraz Udinezea.

Neki novi, ozbiljniji Inter!
Prošlo je samo 29 sekundi dok nismo videli prvi gol na utakmici.

Odlično je po desnoj strani prošao Hakimi, poslao loptu u sredinu gde je bio Lukaku koji pogađa za 0:1.

Jedan od najlepših trenutaka meča videli smo u 25. minutu kada je Galjardini dobio sjajnu loptu, šutirao iz prve sa nekih 10-ak metara od gola i pogodio za veliku prednost gostiju.

Tri minuta kasnije novi gol u mreži "veštica", velika greška golmana Montipa, Galjardini je uzeo loptu, poslao do Lukakua koji postiže svoj drugi gol na ovom meču.

Montipu se njegov kolega na drugoj strani Handanović veoma brzo revanširao, poslao je loptu Kaprariju koji pogađa u donji ugao, Slovenac nije stigao ni da reaguje. Igrao se 34. minut, bio je to tračak nade za Benevento.

Ipak, ekipa Filipa Inzagija odlazi sa tri gola zaostatka na odmor pošto je Hakimi postigao gol u 42. minutu.

U drugom poluvremenu još dva gola, po jedan u svakoj mreži. Inter je stigao do 5:1 golom Lautara Martineza u 71. minutu, da bi pet minuta kasnije Kaprari postigao drugi gol na utakmici, gol donekle ide i na dušu našeg Aleksandra Kolarova koji je danas odigrao svih 90 minuta.

Ulazimo u foto finiš! ⏳✍️Biće vatreno 🔥🔥🔥

Posted by Sportske.net on Среда, 30. септембар 2020.
U drugom meču današnjeg dana Specija je napravila iznenađenje slavivši protiv Udinezea u Udinama rezultatom 0:2. Prvi gol na ovoj utakmici videli smo u 29. minutu kada je Galabinov postigao gol glavom nakon asistencije Gijasija koji je prošao po levoj strani.

Domaćin je imao skoro pola sata igrača više zbog crvenog kartona Terzija, ali nisu uspeli da iskoriste takvo stanje stvari, gosti su sa tri boda otišli kući, ali i sa još jednim golom u mreži Udinezea, na samom kraju utakmice ponovo je strelac bio Galabinov.