Nejmarov šou na ''Parku prinčeva''! PSŽ rešetao i sa igračem manje!

nedelja 20.08.2017.
22:56

Ubedljiva pobeda ''Svetaca'', iako je Tuluz dugo pružao odličan otpor i imao aktivan rezultat.

Beta/AP Photo/Kamil Zihnioglu

Ekipa Pari Sen Žermena nastavila je sa pobedama u francuskoj Ligi 1, na startu nove sezone.

Treći trijumf u prva tri kola ''Sveci'' su izborili večeras na svom ''Parku prinčeva'', u duelu sa Tuluzom. Na kraju, veoma ubedljivih 6:2 za domaće, a zanimljiv je podatak da su čak četiri gola postigli sa igračem manje na terenu!

PSŽ je od samog početka uspostavio inicijativu. Ređale su se akcije na polovini gostiju, stvarale prilike, ali umesto vođstva ''Svetaca'', pogodak na drugoj strani.

Igrao se 18. minut, kada je Gradel šokirao navijače PSŽ-a, vodećim golom za Tuluz, ali ne zadugo.

Četiri minuta kasnije potpuni preokret, za koji se pobrinuo Rabio, a u finišu prvog poluvremena nije priznat možda i regularan gol Kavanija zbog ofsajda.

Rezultatom 2-1 ušlo se u drugo poluvreme, a kada je Verati u 69. minutu isključen zbog drugog žutog kartona, činilo se da bi ''Sveci'' mogli da imaju problema do kraja.

Nejmar je pet minuta kasnjije iznudio penal koji je realizovao Kavani, a tri minuta kasnije uzvratio je Žulijen za 3-2, posle kornera, kada se lopta odbila od glave Tijaga Silve u mrežu.

Ali, do kraja meča, prava kanonada domaćih. A golovi, sve lepši od lepšeg!

-
-
-
Počelo je prelepim pogotkom Pastorea sa dvadesetak metara u 82. minutu, nastavljeno je efektnim golom Kurzave posle majstorski izvedenog kornera od strane Nejmara, a prva zvezda ''Svetaca'' pobrinuo se za potpuni delirijum na tribinama u nadoknadi vremena.

Prevario je petoricu protivničkih igrača u kaznenom prostoru, a onda rutinski poslao loptu u mrežu - 6:2!

20:58

Pa nije bas ni spanska liga jednaka premier ligi.Jaca je od francuske ali ne mnogo.4 ekipe i to ti je to

Never-Walk-Alone
12:01

Jedna stvar koja mi nije jasna. Svi vi pričate o tome kako se prodao, kako je ispao loš tim postupcima. Slazem se ja da je ovo žnj liga u poredjenju sa primerom, ali bi ste se svi do jednog prodali da vi dobijete tu ponudu. Decko je obezbedjen za ceo zivot, napravio nesto od svog zivota. Njegov izbor, postujte momka.

scofield
02:05

Neymar je ludnica igrac, on je po meni bio i prosle sezone najbolji u barsi ma sta vi pricali. Najvise mi je drago zbog Pastorea koji se vratio svojim pravim igrama, momak mnogo zna fudbala,mekan igrac.

Mirsoxc
02:01

Liga po njegovoj mjeri, dođi u PL.

stevan_vasic90
01:46

Onda ce da im dodje Bayern, Real, Juventus ili Barcelona u LS i tako ce da ih nakanta da nece moci da se skupe sve do Pariza 😂😂😂😂😂😂

14:53

Vidim ja da je Pariz mnogima uterao strah u kosti.

16:18

ACM87@ Ne znam sta te je navelo na takav zakljucak? Niti sam navijac bilo kog kluba niti imam nesto protiv PSG-a... govorim samo kako trenutno stoje stvari na terenu. Neymar je dobar, ali nece da zakrpi slabosti koje PSG ima. Odbrana, golman, polovicna sredina terena gde ne postoji razbijac(Matuidija su prodali, Krychowiak je blizu odlaska), Verratti je vrhunski ali nije dovoljan i u napadu Cavani kome treba 10 sansi da bi postigao gol- to prolazi u slabasnoj ligi kao sto je francuska Liga 1, gde oni protiv amaterskih odbrana stvore po 20 sansi, pa kad Cavani od toh 20 sansi da 2 gola stekne se utisak da je vrhunski napadac... Medjutim u Evropi protiv ozbiljnijih timova oni nemaju sanse.

01:36

Sto bi jednom prilikom rekao David Luiz:'Igranje u francuskoj ligi je kao igranje Fife na najlaksem nivou'.

14:11

Pa čim komentarišeš vesti u vezi nje znači da je pratiš, da ne pratiš ne bi se zamajavao uopšte ovom vešću i ne bi komentarisao, čista logika.

13:50

Na koji je način to očigledno tipična osobo koja se pravi da je pametna a daleko je od toga?

Herkules88
Sunday, 20.08.2017
23:58

Sad ce svaki njegov gol da se velica i da se pravi od njega Bog, sta mediji mogu sve da urade

_mladen_
23:54

Barselona jos nije svesna koliko je izgubila... Ja ga prvi ne volim zbog koprcanja, ali decko zna da igra fudbal.

23:50

NejmaaaaaaaaR ajmo psg

RedDevils1878
23:47

Ovde je superioran ali baš zato mu nikad ne bih dao Zlatnu loptu dok god je u PSŽu. Pokazao je da se može nositi sa najboljima, a opet se te iste konkurncije uplašio. Glupo bi bilo da najbolji igrač dolazi iz lige koja je jedva u Top5

MSSZRMK
01:07

Bio glavna karika preokreta protiv Pariza uz sudije i svi su velicali Mesija,mislim da mu je tamo sve doslo preko glave.

_mladen_
02:01

On se samo zajebo sto je presao u Barselonu i upao u senku Mesija. Mislio je da ce biti naslednik Mesija ali ovaj ne posustaje sa igrama. Sta je tu je ko bi drugi cepnuo ovolike pare za njega, a on je ocigledno jedva cekao da ode. Tako je jednostavno...

Čeki
23:47

Tooo bre, Pastore jedan od retkih igraca koje postujem tamo i drago mi da se vratio.

Barca4ever
23:38

Trenutno najbolji ofanzivac na svetu.

01:38

Barca4ever@ Zato jer daje golove u raspaloj Ligi 1? Jadan mi je taj ofanzivac

22:31

Barca4ever@ Messi je kompletniji od njega. A i za klasu bolji.

Barca4ever
19:55

Nema kompletnijeg fudbalera od njega.

НС
23:28

Дошао у Француску да се иживљава. Једва чекам да их видим у ЛШ колико су опасни.

S-I-M-K-E_
23:13

Tesko je Realovcima da priznaju da je Messi druga dimenzija kada se radi o individualnoj moci,a da je odma iza njega Nejmar,koji isto cuda radi sa loptom...I onda im je izgovor,kada vide da Messi napravi slalom i prodje 4-5 igrca i postigne gol,onda kazu,neka ovo radi u Premijer Ligi,a kada Nejmar isto tako napravi neko ludilo,onda je Francuska Liga slaba,sve da bi opravdali Penalda koji nije presao igraca tri godine.Ok,i ja se slazem da je Francuska Liga dosta slabija,ali je Nejmar zaista nevjerovatan,vaserisjki talenat,tehnicki ispred Roanlda,Bejla i Benzeme za tri klase.

Golzalo Higuain
23:34

sve ti to fino kazes, samo jedno je amatere vodat a drugo davati najboljima gol. Messi i nejmar su svjetlosnim godinama ispred bilo kojeg igraca sto se toga tice, a Ronaldo je upravo bolji od njih jer on daje najboljima golove i odlucuje tekme. Ovo nije fudbal ovo je kao cirkus tako nesto, jer ovo ne pomaze protiv Juventusa nego protiv amatera. Eh jos kad bi ti ovo skontao sto sam rekao :D

fcb
00:45

Da li si to rekao da Messi ne daje najboljima golove? Ukljuci malo taj mozak, malo razmisli samo sta si napisao. Inace nije bolji od Mesija, ni Ronaldo, niti bilo ko drugi, i to ne samo u sadasnjosti, vec ne postoji igrac koji je igrao fudbal, a da je bolji od Mesija.

PsG_PsG
23:37

Slazem se sa komentar im. Jeste da liga nije atraktivna za gledanje poput ostalih, jeste da je Tuluz dosta slabiji ali Neymar je vanzemaljac, podseca me na Ronija. Od Ronija u Fr ligi nije bilo ovakvog igraca. Neymar svojom tehnikom i brzinom cini da i ostali igraci u ekipi igraju brze, on je taj koji diktira tempo. Kad Kurzawa makazicama daje gol sta dalje reci... Neymar vredi sve pare!!