Nejmar opet pogodio!

• 20. avgust 2017.

• 21:49

Pari Sen Žermen večeras je dočekao Tuluz, a Nejmar je postigao i drugi gol od dolaska u redove pariskih ''Svetaca''.

Posle prvenca u prošlom kolu protiv Gengama na gostovanju, Nejmar je i u duelu sa Tuluzom potvrdio svoje golgetersko umeće.

Gosti su iznenadili ranim vođstvom preko Gradela u 18. minutu, a na izjednačenje se čekalo u narednih trinaest minuta.

Nejmar je kreirao akciju, lepo proigrao Rabijoa koji šutira iskosa sa leve strane, a onda natrčao na odbojenu loptu i prosledio je u mrežu - 1:1.

To je bila najava preokreta za koji se pobrinuo Rabio već u 35. minutu.

U finišu ovog dela igre Kavaniju nije priznat lep gol posle ''sumnjivog'' ofsajda.

Ostalo je 2-1 posle prvih 45 minuta, tokom kojih je, izuzev pomenutog Gradelovog gola, domaći tim imao potpunu kontrolu dešavanja na terenu.