Nejmar nije čekao ni 10 minuta, odmah počeo da rešeta!

nedelja 12.08.2018.
21:48

Pari Sen Žermen večeras igra svoj prvi meč u novoj sezoni Lige 1 i veliki deo posla je obavio već u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Rival pariskim ''Svecima'' na startu nove sezone je ekipa Kaena na ''Parku prinčeva'', a posle prvog poluvremena rezultat je 2:0 za PSŽ.

Tek što se ušlo u 10. minut meča, domaći su poveli golom Nejmara, a posle velike greške defanzivaca gostiju. Nkunku je osvojio loptu na nekih 40 metara od gola, prosledio je ka Nejmaru koji je pobegao svojim čuvarima i rutinski završio akciju - 1:0.

Ovo je njegov 13. gol na 12 utakmica koliko je do sada odigrao na ''Parku prinčeva'' u Ligi 1.

Na drugi gol PSŽ-a čekalo se do 35. minuta, a onda je Di Marija protutnjao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor, a onda asistirao u peterac gde se našao Rabio i bez problema završio akciju - 2:0.