Negredo i Ture doneli bodove 'Građanima'

• Autor: Filip Mitrović

• 31. avgust 2013.

• 15:45

Aktuelni vicešampion Engleske slavio kao domaćin u meču protiv Hala, savladavši povratnika u društvo najboljih rezultatom 2:0.

Prvi subotnji meč trećeg kola Premijer lige odigran je na "Itihadu", gde je Mančester Siti ugostio Hal. Na kraju meča na semaforu je pisalo 2:0 (Golovi OVDE).

Domaćin je došao do prednosti u 65. minutu meča, kada je letošnje pojačanje "Građana" iz Sevilje, Alvaro Negredo, pogodio mrežu gostiju na asistenciju Zabalete.

Pobedu je potvrdio Jaja Ture fantastičnim golom iz slobodnog udarca u poslednjiim trenucima meča.

Srpski reprezentativci Aleksandar Kolarov i Matija Nastasić odigrali su svih 90 minuta za ekipu Manuela Pelegrinija. Nastasić je u 60-om minutu dobio žuti karton.

Mančester Siti je tako došao do druge pobede u tekućem šampionatu i ima šest osvojenih bodova, dok je Hal ostao na tri osvojena boda.