Ne pomažu špijuni i pojačanja iz Reala, "Kanarinci" razbili Lids i popeli se na čelo tabele!

subota 02.02.2019.
21:31

Fudbaleri Noriča slavili su u derbiju 30. kola Čempionšipa na "Eland roudu".

screenshot - twitter.com/NorwichCityFC

Lids je u 30. kolu ugostio Norič, u pitanju je bio duel dva tima sa vrha tabele, a gosti su na "Eland roudu" slavili sa 1:3 (0:2).

Poveli su "Kanarinci" u petom minutu preko bosanskog internacionalca Marija Vrančića, odlično je Bosanac izveo slobodnjak, nemoćan je bio bivši golman Reala Kiko Kasilja.

Na 2:0 povisio je Puki u 35. minutu, velika greška odbrane Lidsa, izblokirali su potom pokušaj gostiju, ali se lopta odbila do Finca, koji matira Kasilju i duplira prednost Noriča.

U nastavku, igrao se 78. minut, kada su domaći fudbaleri ponovo uprskali, Puki im je ukrao loptu, "Kanarinci" su poveli akciju po levoj strani, lopta je stigla do Vrančića u kaznenom prostoru Lidsa, Bosanac je uhvatio volej i postigao drugi gol na utakmici.

U prvom minutu nadoknade je Bemford pogodio za ekipu Marsela Bjelse, ali je bilo kasno, pobeda Noriča, koji ima isti broj bodova kao Lids, ali zbog bolje gol razlike na čelu tabele.