Ne pomaže ni Žile, Benfika ispala u Liga kupu

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 26. januar 2017.

• 23:56

Ekipa Benfike je ispala u polufinalu Liga kupa od Moreirenšea sa 3:1.

U finalu portugalskog Liga kupa igraće Braga i Moreirenše, pošto je Moreirenše danas slavio protiv glavnog favorita za osvajanje ovog trofeja, Benfike.

Ekipa Benfike je dobro otvorila utakmicu, poveli su već u šestom minutu golom Salvija, ali je to bilo bukvalno sve od njih za danas, u narednih 84. minuta nisu uspeli da stignu do gola.

Rezultatom 1:0 završilo se prvo poluvreme, da bi Drame uspeo da izjednači u 46. minutu meča.

Boateng donosi veliku radost igračima Moreirenšea pošto postiže gol u 54. minutu za 2:1, a onda je isti igrač u 72. minutu doveo svoj tim na nedostižna dva gola prednosti.

Nije pomogao ulazak ni Andrije Živkovića koji je ušao u 79. minutu utakmice, ostalo je 3:1.

Inače, pored Andrije Živkovića, više nismo danas videli niti jednog fudbalera iz Srbije na terenu.