Ne pomaže ni Kostić - Štutgart ostao u zoni ispadanja!

subota 18.04.2015.
20:35

Fudbaleri Štutgarta upisali su novi poraz, koji ih dodatno ''gura'' ka ispadanju u ''Cvajtu''...

Beta/AP Photo/dpa,  Peter Steffen
Beta/AP Photo/dpa, Peter Steffen

U sve težoj situaciji se nalazi ekipa Štutgarta po pitanju opstanka u Bundesligi. Popularne ''Švabe'' su večeras poražene na gostovanju Augsburgu rezultatom 2-1 i tako ostale na pretposlednjem mestu na tabeli.

Samo sedam minuta bilo je potrebno domaćem timu da dođe u vođstvo, a strelac je bio Tobijas Verner.

Petnaest minuta kasnije usledio je odgovor gostiju. Naš Filip Kostić je povukao kontru po levoj strani terena, zatim odlično cenrrirao za Ginčeka, koji iz neposredne blizine šalje loptu u mrežu - 1:1.

Ovaj rezultat je ostao na snazi sve do 73. minuta, kada je strelac prvog gola za domaće, Tobijas Verner asistirao Bobadilji, a ovaj preciznim udarcem pod prečku postavio konačnih 2-1 za Augsburg.

U poraženoj ekipi, Filip Kostić je na terenu proveo svih 90 minuta.

Golove sa ove utakmice možete da vidite OVDE.