Ne pomaže ni igrač više, poraz Atletika od Majorke

• 18. mart 2012.

• 18:08

Fudbaleri Majorke savladali su večeras na svom terenu ekipu madridskog Atletika u utakmici 27. kola Primere.

Posle dva uzastopna remija, Majorka je danas bila bolja os Atletika iz Madrida sa 2:1, iako je od 53. minuta igrala bez isključenog Ramisa.

Posle prvog poluvremena bez golova, početak drugog doneo je dosta uzbuđenja. Već u 47. minutu Majorka je povela autogolom Godina, da bi samo dva minuta kasnije na 2:0 povisio Pereira.

Međutim, u 53. minutu defanzivac domaćih Ramis dobija direktan crveni karton i do kraja meča Madriđani su imali igrača više.

Brojčanu prednost su iskoristili samo da ublaže poraz, golom koji je postigao Falkao u 66. minutu.

U preostalih dvadesetak minuta fudbaleri Atletika nisu uspeli da makar stignu do boda.

Ovom pobedom Majorka se probila na trinaesto mesto sa 33 boda, a Atletiko je deveti sa 36.