utorak 04.02.2020.
23:23

Istovetni rezultati u poslednje dve utakmice DFB pokala večeras.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Verder iz Bremena je u četvrtfinalu DFB pokal kupa, oni su danas na svom terenu savladali Borusiju iz Dortmunda sa 3:2.

Već u prvom poluvremenu su postigli dva gola preko Zelkea i Bitenkura. Onda je u drugom poluvrmenu u igru ušao Haland.

Pogodio je Norvežanin u 67. minutu utakmice, ali nije bilo dovoljno. Rašica povećava na 3:1, a Rejna je samo mogao da ublaži poraz svog tima do kraja u 78. minutu. Veljković je odigrao svih 90 minuta u dresu domaćina.

Da stvar bude još gora po navijače Borusije iz Dortmunda, dalje je prošao i Šalke. Oni su na svom terenu savladali Hertu sa 3:2 nakon velikog preokreta i nakon produžetaka.

Kopke i Pjontek su doveli Hertu u prednost u 12. i 39. minutu utakmice, a onda su Kaliđuri i Ari izjednačili golovima postignutim u 76. i 82. minutu.

Raman je doneo pobedu domaćima u 115. minutu meča.

Grujić je danas odmarao, Nastasić svih 120 minuta na terenu.