Ne pomaže ni Anri, ni igrač više, Monako se ne miče sa dna!

subota 03.11.2018.
21:57

Ekipa Monaka ostaje na samo sedam osvojenih bodova nakon 12 odigranih mečeva. Pobede Nima, Nice i Rena.

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

Monako je imao posed od skoro 70%, imali su i igrača više 20 minuta, ali nije to vredelo, ostali su ponovo bez ijednog boda u meču protiv Remsa.

Jedini gol na utakmici videli smo u 24. minutu utakmice kada je Kafaro pobegao odbrani Monaka, odlično plasirao loptu pored nemoćnog Benalja za konačnih 1:0.

Romao je u redovima domaćih dobio crveni karton u 50. minutu, ali nije vredelo, kasnije je Pele dobio drugi žuti u redovima Monaka i rezultat je ostao 1:0.

Kaen je dočekao Ren, a slavili su gosti rezultatom 1:2.

Oba gola smo videli u drugom poluvremenu, Huno i Sar su bili strelci ovih golova u 60. i 69. minutu. Ipak, najzanimljiviji detalj je iz prvog poluvremena kada je Kazimir Ninga, napadač Kaena, promašio prazan gol sa manje od metar udaljenosti od gol linije.

Utešni gol za domaćina je postigao Kriveli u nadoknadi.

Nim je savladao Dižon sa 0:4 u gostima, Buanga je postigao dva gola, Savanije i Briankon po jedan.

Pobedu je takođe slavila i Nica. Oni su autogolom Guana u prvom poluvremenu stigli do pobede.

Strazbur i Tuluz su odigrali 1:1, a oba gola smo videli u drugom poluvremenu. Motiba je doveo domaće u prednos, a Gradel je izjednačio.