Navijači Junajteda imaju šta da vide u MLS ligi, Ibra može sam, Nanijeva čarolija nedovoljna za bod!

10:07
Izvor: Beta

Nekadašnji fudbaleri "Crvenih đavola" imali su zapažene uloge u svojim timovima.

Beta/AP Photo/Marcio Jose Sanchez

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su danas Filadelfija Junion sa 2:0 i ostvarili četvrtu uzastopnu pobedu u MLS ligi.

Dvostruki strelac bio je Zlatan Ibrahimović. Prvi gol postigao je u 27. minutu, dok je pet minuta kasnije iznudio penal, koji je iskoristio u 36. minutu.

Švedski fudbaler postigao je šest golova ove sezone, a ukupno 28 u 31 utakmici u MLS.

U isto vreme, Orlando Siti je izgubio na gostovanju Real Solt Lejku sa 2:1, a utešni pogodak za goste postigao je još jedan bivši fudbaler Mančester junajteda Nani u 81. minutu nakon lepo izvedenog slobodnog udarca.

Galaksi je treći na tabeli Zapadne konferencije sa pet pobeda i jednom porazom, ukupno 15 bodova, a Filadelfija je peta na Istoku sa 10 bodova.

Orlando se nalazi na šestom mestu Istočne konferencije, dok je Real Solt Lejk osmi na Zapadu.