nedelja 01.10.2017.
19:53

Fudbaleri Kelna doživeli su novi poraz u nemačkoj Bundesligi.

Epa/Joerg Schueler

U okviru sedmog kola Bundeslige, Keln je ugostio RB Lajpcig, a gosti su slavili rezultatom 1:2 (0:1).

Poveli su favorizovani gosti u 30. minutu, strelac je bio Klosterman, na asistenciju Sabicera.

Do kraja prvog dela nije bilo promene rezultata, a prednost Lajpciga je u 80. minutu povisio Poulsen, Marcel Sabicer je upisao svoju drugu asistenciju na utakmici.

Ipak, samo dva minuta kasnje, "Jarčevi" uspevaju da se vrate, dolaze do gola preko Osaka.

Do kraja susreta ipak nisu uspeli da dođu do izgledne prilike za poravnanje rezultata, te je Lajpcig upisao novi trijumf, a agonija ekipe sa "Rajn Enerdži" stadiona se nastavila.

Podsetimo, Keln je u okviru Lige Evrope u grupi sa Crvenom Zvezdom, a vicešampion Srbije je pre samo par dana slavio upravo na "Rajn Enerdži" stadionu.

"Jarčevi" su ubedljivo poslednji na tabeli nemačkog šampionata, imaju samo jedan bod iz sedam kola, dok je Lajpcig trijumfom skočo na četvrto mesto na tabeli, sa 13 osvojenih bodova.