Napoliju ceo plen, Fiorentina bez pobede

sreda 08.07.2020.
21:26

Đenova je u okviru 31. kola italijanske Serije A dočekala Napoli, a gosti su dokazali da ulaze polako u dobru formu novom pobedom.

EPA-EFE/FABIO MURRU

Slavili su sa 1:2 (0:1).

U 7. minutu smo videli poništen gol Elmasa pošto je igrao rukom, a prvi gol koji nije poništen desio se u nadoknadi prvog poluvremena.

Insinje je dodao do Mertensa, ovaj se namestio na šut sa 16 metara i pogodio je mrežu za 0:1.

U 49. minutu ekipa Đenove stiže do izjednačenja, Šone centrira iz kornera, Goldaniga je najviši u skoku i pogađa.

Pobedu gostima donosi Lozano koji je pogodio iz izgledne situacije u 66. minutu, izbio je sam ispred golmana i uspeo da ga savlada.

U drugom meču koji je počeo od 19:30 ekipa Fiorentine je dočekala Kaljari, a pobednika nije bilo, kao ni golova.

Vlahović je igrao 75 minuta, a Milenković svih 90.