sreda 06.01.2016.
22:42

Utakmicom u Napulju kompletirano je 18. kolo Serije A. I dalje gužva na vrhu!

Beta/Ciro Fusco/ANSA via AP Photo

U poslednjoj utakmici 18. kola italijanske Serije A, Napoli je pred svojim navijačima savladao ekipu Torina rezultatom 2-1.

Sva tri gola postignuta su tokom prvog poluvremena ove utakmice. Već u 16. minutu Kaljehon je sa leve strane uposlio Insinjea na nekih 18 metara od gola gostiju, a ovaj je prelepom parabolom smestio loptu pod prečku gola gostiju - 1:0.

Vođstvo Napolitanaca trajalo je narednih sedamnaest minuta, a onda su gosti iz Torina iznudili jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Kvaljarela - 1:1.

A onda, na ulasku u finiš prvog poluvremena, Insinje je po levoj strani poslao odličan pas ka Mareku Hamšiku, koji je snažnim udarcem po zemlji savladao Padelija i postavio konačnih 2-1.

U nastavku Napoli nije bio previše konkretan, glavni cilj domaćima je bio da zadrže stečeno vođstvo, u čemu su i uspeli i ovom pobedom se ponovo primakli na samo bod zaostatka u odnosu na vodeći Inter, koji je ranije večeras slavio protiv Empolija u gostima sa 1-0.

Golove sa utakmice iz Napulja možete da vidite OVDE.