nedelja 23.09.2018.
14:29

Sjajni Napoli danas na gostovanju Torinu.

EPA-EFE/ALESSANDRO GAROFALO

Nakon duela protiv Crvene zvezde u okviru Lige šampiona, ekipa Napolija je danas savladala Torino rezultatom 1:3.

Već nakon 4 minuta Lorenco Insinje je nadoknadio ono što nije učinio protiv Crvene zvezde kada je pogodio prečku, uspeo je da postigne gol, zakucao je loptu koja mu se odbila pravo na nogu i Napoli je poveo.

Već u 20. minutu Verdi je doneo 2:0 Napoliju, bila je to fantastična akcija, Mertens je prošao po desnoj strani, dobio je loptu iz sredine terena, odmah ju je prosledio ka Verdiju koji odličnim udarcem vara golmana Sirigua.

Početkom drugog poluvremena Torino se vratio u igru, Luperto je uklizao, sudija Irati je dosudio penal, a siguran izvođač bio je Andrea Beloti. Nada za Torino je itekako postojala.

Ta nada je trajala svega osam minuta.

Kaljehon je prvo šutirao nakon odlične akcije, pogodio je stativu, da bi lopta na kraju došla do Insinjea koji je ponovo bio na pravom mestu i koji je pogodio za konačnih 1:3.

Napoliju je ovo 4. pobeda u prvenstvu Italije u pet mečeva koji su bili izuzetno teški za tim Karla Anćelotija. Pobedili su Milan, Lacio, Fiorentinu i Torino, a jedini poraz su doživeli od Sampdorije.