Nant ne može bez Đorđevića, Evijan slavio

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 28. februar 2014.

• 22:28

Evijan se pobedom od 2:0 na domaćem terenu nad ekipom Nanta odvojio od Valensijena koji se trenutno nalazi u zoni ispadanja i sada ima 5 bodova više.

Nakon veoma dosadnog prvog poluvremena u kome nije bilo golova, a u kome je su gosti imali blagu inicijativu i par polušansi, usledilo je nešto zanimljivije poluvreme, barem za navijače Evijana.

Da napomenemo da u timu nije bilo našeg Filipa Đorđevića koji je zbog suspenzije morao i ovaj meč da preskoči.

Evijan je poveo već u 61. minutu, a strelac je bio Barbosa koji je udarcem levom nogom pogodio mrežu gostujućeg golmana i tako obradovao svoje navijače.

Nije se dugo čekalo na drugi gol domaćina, a gosti su nakon tog gola izgledali deprimirano.

Danijel Vas je u 77. minutu postigao gol iz slobodnog udarca, pogodio je gornji desni ugao golmana Rioa za konačan rezultat u ovom meču.

Evijan se ovom pobedom odlepio od linije ispadanja i sada ima pet bodova više od Valensijena, ali sa utakmicom više.