19:26

Katalonci u minusu nakon 45 minuta igre.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

"Slepi miševi" nakon 45 minuta igre u Barseloni vode sa 2:1.

Već u trećem minut velika šansa za goste, Ter Štegen je sačuvao pokušaj Pareha, da bi potom Čerišev nakon odbitka pogodio stativu.

Pripretila je Barsa preko Semeda i Kutinja, ali je mreža gostiju ostala netaknuta, da bi u 24. minutu fudbaleri Valensije došli do prednosti.

Pričaće se o ovo golu neko vreme, u začetku akcije je Pareho oborio Mesija za zemlju, sudija se nije oglasio, nakon kontre Gameiro pogađa mrežu "Blaugrane", na asistenciju Rodriga.

Nisu se oporavili domaći fudbaleri od prvog gola, usledio je drugi.

Igrao se 31. minut kada je Serhi Roberto napravio penal. Kapiten Pareho je preuzeo odgovornost i pocepao mrežu iza Ter Štegena za 2:0.

Ipak, u 39. minutu, penal na drugoj strani, pao je Semedo, dobra odluka Manzana, Mesi je preuzeo odgovornost i matirao Neta za 2:1.

U 43. minutu i Barsa pogađa stativu, Roberto je bio jako blizu toga da poravna rezultat, potom je Mesi odbitak poslao pravo u Neta, nije bilo promene rezultata.

Dinamično je bilo do samog kraja prvog poluvremena, ali je rezultat ostao 1:2, sjajnih 45 minuta na "Kamp Nou".