sreda 06.03.2019.
21:49

Ni nakon 135 minuta igre u dve utakmice nismo sigurni ko će ići dalje.

EPA-EFE/Rui Vieira

Porto je dočekao večeras Romu, gubili su sa 1:2 nakon prvog duela, a nakon prvih 45 minuta u večerašnjoj utakmici na "Dragau"  rezultat je 1:1.

Tikinjo Soareš je uspeo nekako da ugura loptu u mrežu gostiju, ali se Roma nije predavala i izjednačila je rezultat preko Danijelea De Rosija iz penala. Prethodno je Peroti zaustavljen u kaznenom prostoru.

U drugom meču Mančester junajted vodi sa 1:2 protiv Pari Sen Žermena u Parizu nakon prvih 45 minuta i kao i u utakmici Porta i Rome, i ovde je velika neizvesnost.

Lukaku je već u drugom minutu nakon velike greške igrača Pari Sen Žermena uspeo da zaobiđe Bufona i da pošalje loptu u mrežu, da bi Bernat uspeo da izjednači rezultat.

Ipak, velika greška Điđija Bufona nakon udarca Rašforda, Lukaku uspeva da dođe do lopte, nije bio u ofsajdu, pogodio je bez problema za 1:2.