Murinjo zadovoljan remijem

• Autor: Boban Filipović

• 26. februar 2014.

• 23:22

Menadžer Čelsija istakao da je nerešen rezultat najrealniji i smatra da 'Plavci' srže stvar u svojim rukama po pitanju plasmana u ¼ finale LŠ.

Prvi meč 1/8 finala Lige šampiona između Galatasaraja i Čelsija na 'Turk Telekom Areni' završen je bez pobednika i to je jedini nerešen rezultat od svih osam utakmica u ovoj fazi najelitnijeg fudbalskog takmičenja u Evropi.

Žoze Murinjo je neposredno posle meča izjavio da je zadovoljan postignutim.

Bilo je veoma teško i napeto. Igrali smo protiv odlične ekipe sa sjajnim pojedincima. Bili smo bolji u prvom poluvremenu, u kom smo imali priliku da rešimo meč.“ rekao je Murinjo.

Čelsi je poveo ranim golom Fernanda Toresa, konačnih 1:1 postavio je Čeđu u 65. minutu nakon kornera koji je izveo Snajder.

U drugom delu su nas pritisli i zasluženo izjednačili. Bili smo inferiorniji, a ja ne mogu da nađem razlog da to opravdam.

Sve u svemu zadovoljan sam rezultatom i optimista sam po pitanju plasmana u narednu fazu.“ zaključio je 'Posebni'.