Murinjo uigrava "Pevce", novi ubedljiv trijumf, da li bi tako bilo sa Srbinom na klupi?

petak 28.08.2020.
19:44

"Poker" Totenhema protiv drugoligaša.

EPA-EFE/Will Oliver

Nakon pobede protiv Ipsviča rezultatom 3:0, Totenhem je odmerio snage i sa Redingom, puleni Žozea Murinja su i ovoga puta bili ubedljivi, slavili su sa 4:1 (3:0).

"Posebni" je od starta izveo Lorisa, Aldervejreda, Alija, Bergvajna, Dejvisa, Dajera, Ž. Fernandeša, Hejbjerga, Lukasa Mouru, Sona i mladog Vajta.

"Pevci" su poveli već u sedmom minutu, zahvaljujući autogolu Ričardsa.

Već u 21. minutu bilo je 2:0, Ali strelac na asistenciju Lukasa Moure.

Do kraja prvog dela igre Sparsi stižu i do trećeg pogotka, u 39. minutu se u strelce upisao Son, na asistenciju Bergvajna.

Na poluvremenu je usledio veliki broj izmena, igru su napustili Lukas, Vajt, Dejvis, Žedson, Dajer i golman Loris, šansu su dobili Lamela, Sisoko, Sesenjon, Orije, Karter-Vikers i Hart.

Igrao se 52. minut kada je Erik Lamela iz slobodnog udarca povisio na 4:0.

Reding je do počasnog pogotka došao u 80. minutu iz penala, koji je precizno izveo Puškaš.

Podsetimo, dva srpska trenera figuriraju kao kandidati za mesto na klupi Redinga, bivši trener Partizana Aleksandar Stanojević i bivši selektor omladinske reprezentacije Srbije i trener Čikago Fajera Veljko Paunović.