Sve je spremno za veliki derbi.

EPA/PETER POWELL

Fudbaleri Mančester junajteda od 13.30 dočekuju ekipu Totenhema u velikom derbiju 10. kola Premijer lige.

Žoze Murinjo je na teren izveo neočekivani sastav sa trojicom štopera, pošto su tu Baji, Smoling i Džons, dok će po bokovima igrati Valensija i Jang.

S druge strane, Maurisio Poketino ne može da računa najboljeg igrača Harija Kejna, a napad će predvoditi Son, a iznenađenje je da igra i Sisoko, kao i Orije, dok nedostaju Tripije i Sančez.

7 Komentara

World is.... REAL
Saturday, 28.10.2017
14:20

Bas slabo prvo poluvreme bez ozbiljnijeg napada. Kao da igrace mrzi da igraju. Sudija Mos katastrofalan. Odavno nisam video ovako lose sudjenje u Engleskoj.

xman
13:21
chaki
13:21

Totinhemu kada ne igra Kejn kao nekom drugom timu kad fali 4-5 igraca, sve ce im zavisiti od nekog poteza eriksena ili alija ali tesko ce do gola, jos Murinjo zabetonirao nazad

Los Vikingos
13:14

Dobro je sto igraju Dzons i Baili u tandemu, samo da se Dzons ne povredi. Junajted mi je favorit jer ne igra Kejn a pevci ne igraju sa klasicnim napadacom. Mada ne bih iskljucio ni 0-0 na kraju 90 minuta.