Ipak, navijači od Žozea Murinja očekuju da Tores bude mnogo efikasniji i da konačno opravda čuvenih 50 miliona funti za koliko je doveden iz Liveprula.
"Svi dobro znam Toresov stil igre. Nije fer očekivati da uradi nešto kada je sam u napadu, a ispred sebe ima 3 ili 4 igrača. Za to treba magija, a on je samo ljudsko biće.
Pogledajte samo koliko je sačuvao lopti u takmvim situacijma i shvatićete koliko je koristan. Nije na napadaču samo da daje golove, ali slažem se da bi trebalo da bude efikasniji i ja ću učiniti sve što je u mojoj moći da se to ostvari, jer on ima potencijal da bude najbolji špic u Evropi.
Nikada nisam forsirao igru koja bi se bazirala na pojedincu, ali smatram da i ostali igrači moraju bolje da prate Toresa i da moramo situacije u kojima on ostaje sam protiv cele protivničke odbrane svedemo na minimum, tj. treba mu bolja podrška." rekao je Murinjo.
'Posebni' nije želeo da odgovara na pitanja novinara koja se tiču dolaska Vejna Runija u Čelsi, iako je jedno od pitanja bilo vezano za mogući napadački tandem Tores-Runi.