Murinjo: "Greške su nas ubile"

nedelja 19.08.2018.
20:51

Mančester junajted je doživeo poraz na gostovanju u Brajtonu, drugu sezonu zaredom.

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Mančester junajteda poraženo su na "Ejmeks" stadionu od ekipe Brajtona rezultatom 3:2 (3:1) u drugom kolu Premijer lige.

Puleni Žosea Murinja su igrali jako loše, kako u odbrani, tako i u napadu, često su pravili greške, što u predaji lopte, što u vođenju lopte, Brajton je to iskoristio na najbolji način i spakovao im tri gola za prvo poluvreme.

Bilo je to tek 10. put da Junajted u svojoj istoriji primi tri gola za prvih 45 minuta.

U nastavku je Murinjo izmenama pokušao da promeni stanje stvari, nije se ništa osetnije dogodila u redovima "Crvenih Đavola", koji dolaze do drugog gola u nadoknadi vremena, prekasno za bodove.

Murinjo je nakon utakmice ocenio da su greške koštale njegov tim poraza.

"Kažnjeni smo zbog grešaka koje smo pravili. To je za mene priča ove utakmice. Pravili su neverovatne greške u ključnim trenucima. Greške koje su nas ubile.

Pogotovu kod trećeg gola, osetili smo se pozitivno nakon gola za 2:1, ali nas je treći ubio pred odlazak na odmor. Naš drugi gol je došao prekasno