Murinjo bi posle ovih 10 minuta mogao sam da ode iz Mančestera!

subota 06.10.2018.
18:47

Kakav početak Njukasla na "Old trafordu"!

EPA-EFE/ANDY RAIN

Nakon samo deset minuta u Mančesteru, Njukasl vodi sa 0:2 protiv Mančester junajteda.

Prvi gol videli smo u 7. minutu kada je Kenedi pobegao odbrani domaćih, sjajno se izborio za udarac i savladao De Heu za 0:1.

Samo tri minuta kasnije 0:2, Muto je primio pas u kaznenom prostoru, okrenuo se ka golu i sjajnim udarcem zadao novi udarac Murinju.

Nikada se Murinju nije dogodilo da u prvih 10 minuta primi dva gola u Premijer ligi sa Mančester junajtedom, još jedan dokaz da ekipa ima velikih problema.