Munir El Hadadi srušio Hetafe

Autor: Boban Filipović
subota 07.04.2018.
14:57

Baski su na krilima bivšeg napadača Barse osvojili tri boda pred svojim navijačima u duelu sa gostima iz prestonice.

Beta/AP Photo/Daniel Tejedor

Na premijeri 31. kola španske Primere Deportivo Alaves je savladao Hetafe u Vitoriji sa 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a samo što je počelo drugo domaći tim je poveo.

Munir El Hadadi je izveo prekid, a Laguardia bio najviši u skoku pred protivničkim golom i udarcem glavom doveo Alaves u vođstvo.

Petnaesteak minuta pre kraja prednost je duplirana, gol je pao iz polukontre, postigao ga je El Hadadi glavom nakon centaršuta Guidetija sa leve strane.

Imali su gosti priliku da se vrate u meč u 81. minutu, ali je Antunes promašio penal, a do kraja nije više bilo promena rezultata.